Kviečiame į ketvirtadienio paskaitą (nemokama): „Vilniaus Žemutinė pilis iki XVI a.: keli dėlionės fragmentai“

Atgal

Kviečiame į ketvirtadienio paskaitą (nemokama): „Vilniaus Žemutinė pilis iki XVI a.: keli dėlionės fragmentai“

2022-05-09

Kviečiame į Nacionalinio muziejaus LDK Valdovų rūmų archeologės Dovilės Urbonavičiūtės-Jankauskienės paskaitą „Vilniaus Žemutinė pilis iki XVI a.: keli dėlionės fragmentai“. Paskaita įvyks Vilniaus pilių kupole gegužės 12 d. (ketvirtadienis), 18:30 val.: https://bit.ly/3vXJ9UR

Trukmė: 1 val. Paskaita yra nemokama, bet reikia registruotis: https://bit.ly/3P8WmSh

Glaustai bus aptarta Vilniaus Žemutinės pilies archeologinių tyrimų medžiaga, pristatanti XIII a. pab. – XV a. Vilniaus pilies reliktus – medinio užstatymo fragmentus, pilėnų kasdienybės atspindžius.

Susitinkame prie Gedimino paminklo. Dalyvių skaičius ribotas. Dalyvauti gali tik užsiregistravę klausytojai. Turite klausimų ar kilo problemų registruojantis, prašome kreiptis el. paštu: vilniauspilys@gmail.com arba tel. +37061800838

*Informuojame, kad registruojantis į renginį, asmens duomenys reikalingi renginio organizavimo ir administravimo tikslais (būtina komunikacija iki ir po renginio). Jie bus naudojami tik su šios paslaugos teikimu susijusiais klausimais. Jūsų duomenys saugomi 2 mėnesiai po renginio pabaigos.

**Jeigu turite galimybių ir noro, galite prisidėti prie Vilniaus pilių rezervato gerovės ir paaukoti 1 Eur 39 ct: Siųskite SMS žinutę numeriu 1860 su tekstu VLN Dėkojame.