Prie Kirdėjų rūmų likviduotos gyvenimo po dangumi guolis

Atgal

Prie Kirdėjų rūmų likviduotos gyvenimo po dangumi guolis

2022-03-16

Prie Kirdėjų rūmų likviduotas guolis. Patruliuojant pastebėta, kad tarp Kirdėjų rūmų tvoros ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdomos modulinis transformatorinės įrengta „lauko lova“. Tokia lovas šiemet Pilių parke jau nebe pirma. Ilgai nelaukus, gyvenimo po dangumi guolis likviduotas, o iki 2022-03-18 bus sutvarkytos ir gyventojų paliktos šiukšlės.
 
Kad modulines transformatorines būtina aptverti, nes jos tampa vandalų taikiniu ar gali būti pavojingos nedrausmingiems lankytojams, direkcija ne kartą kreipėsi į ESO. Jos paprašyta pažiūrėti į šį reikalą neformaliai, bet ir iš žmogiškosios pusės, kad nepasikartotų 2009 metų įvykis. Deja, ši milžiniškas pajamas generuojanti įmonė taip ir nerado savyje valios tiek Kalnų parke, tiek Pilių parke, prie Kirdėjų rūmų, aptverti savo valdomas modulines transformatorines.
 
Taigi, direkcijai liko tik biurokratinis kelias – kreipėsi į Energetikos ministeriją, kad pakeistų teisės aktus, kurie įpareigotų modulinių transformatorinių valdytojus jas aptverti, jeigu jos stovi viešose vietose, miesto parkuose.