Antrą kartą istorijoje apšviesti laiptai, vedantys prie Trijų Kryžių paminklo

Atgal

Antrą kartą istorijoje apšviesti laiptai, vedantys prie Trijų Kryžių paminklo

2021-12-01

Miestas itin sparčiai dabinamas įvairiausiomis iš tolo šviečiančiomis lauko puošmenomis, o didžiausia puošmena, tai Vilniaus Žemutinėje pilyje – pagrindinė miesto kalėdinė eglė.

Pilių parke šiais metais taip pat šviesiau – dėka UAB „Vilniaus apšvietimas“ parko centre „išdygo“ kalėdinės dekoracijos, papuošti ir elektros žibintai. O Trijų Kryžių laiptai jau antri metai kalėdiniu laikotarpiu apšviesti girliandomis. Taip prasideda tradicijos ir šis tęstinumas turi savo herojus. Už šį – šviesos džiaugsmą ant Trijų Kryžių kalno laiptų, dėkojame – Silvijai ir Nerijui iš UAB „Adam Decolight Lietuva“, Andriui Deimantui ir Vaidui Jasaičiui bei jo šaunuoliams komandos vyrams iš UAB „Vilniaus apšvietimas“. Dėkojame ir mūsų rangovams – UAB “Rekreacinė statyba“, plušantiems Kreivosios pilies teritorijoje (Kalnų parkas) ir prisidedantiems prie šviesesnio kalėdinio laukimo.

Trijų Kryžių paminklo laiptai bus apšviesti iki žiemos švenčių pabaigos. Prasidėjus Kalnų parko tvarkymo darbams čia bus įrengtas stacionarus laiptų apšvietimas.