Prie Trijų Kryžių paminklo ir Stalo kalno galima patekti tik iš vienos pusės

Atgal

Prie Trijų Kryžių paminklo ir Stalo kalno galima patekti tik iš vienos pusės

2021-08-05

Kalnų parke, netoli Trijų Kryžių paminklo, aptverta pirmoji statybvietė. Čia rangovas planuoja pradėti tvarkymo darbus: sutvarkyti aplink Karigailos kalną asfaltuotą taką, įrengti pėsčiųjų takus Bekešo kalno laiptų link, likviduoti lankytojų užmindžiotus nelegalius ir kultūros vertybes žalojančius takus. Žiemą ir vėlyvą pavasarį iš esmės įrengti naujus laiptus į Bekešo kalną nuo Bernardinų sodų pusės.

Dėl technologinių procesų statybvietė apima Karigailos kalno pietines prieigas, todėl prie Trijų Kryžių paminklo nuo Bernardinų sodo nebėra galimybes patekti. Norintys aplankyti Trijų Kryžių paminklą ir Kreivosios pilies įtvirtinimus, kviečiame tuo pasinaudoti nuo T. Kosciuškos gatvės pusės (šis būdas saugiausias ir patogiausias). Nuo Bernardinų sodo pusės nebegalima patekti ir ant Stalo kalno. Ant šio kalno galima patekti pro Kalnų parko estradą (šiaurės rytiniu šlaitu) arba iš Olandų gatvės pusės (šis būdas saugiausias ir patogiausias).

Atsiprašome savo lankytojų ir prašome kantrybės. Kitų metų vėlyvą pavasarį arba vasaros pradžioje tikrai bus galima naudotis Jūsų pamėgtais pasivaikščiojimų takais.