Direkcija skelbia „peckelio“ paiešką!

Atgal

Direkcija skelbia „peckelio“ paiešką!

2021-07-05

Direkcija 2021-05-25 kreipėsi į AB „Energijos skirstymo operatorius“ (AB ESO) ir UAB „Vilniaus apšvietimas“, kad, sutvarkius Kalnų parko estrados konstrukcijas ir suolus, belaukiant kitais metais Lietuvos moksleivių dainų šventės, būtų sutvarkytos čia esančios elektros spintos ir kiti elektros įrenginiai bei objektai. Pasiūlyta jas nudažyti, suremontuoti (jog į jas negalėtų patekti pašaliniai asmenys), šiuos objektus padengti anti-graffiti medžiaga.

Mūsų draugai ir kolegos iš Vilniaus, UAB „Vilniaus apšvietimas“, šio reikalo ėmėsi iš karto. AB ESO tai planuoja padaryti artimiausiu metu. Taigi, UAB „Vilniaus apšvietimas“ valdomos el. spintos buvo sutvarkytos ir nudažytos. Darbai baigti 2021-06-25. Tačiau net nepraėjus ir savaitei, 2021-06-28 jos tapo ciniško vandalizmo taikiniais. Jos vėl išpeckiotos ne meniškais graffiti piešiniais, bet „tagais“ – GWG, Bee ir dar kitais, pačiam „peckeliui“ suprantamais simboliais. Taip, mūsų kolegų, UAB „Vilniaus apšvietimas“, darbas nuėjo šuniui ant uodegos.

Fotografijas galite peržiūrėti žemiau, kaip per mažiau negu savaitę įvyko vandalizmas.

Direkcija kviečia atsiliepti ką nors žinančius apie šiuos „peckelius“, kurių „tag‘ai“ yra GWG, Bee ir dar kiti.Prašome skambinti tel. +370 5 212 25 12 (ši linija veikia visą parą; palikite balso pranešimą ir savo kontaktus; mes būtinai su Jumis susisieksime).