Šiandien turime svečių ir patarėjų – Trakų nacionalinio parko direkcijos atstovų vienos dienos vizitas Vilniaus pilyse

Atgal

Šiandien turime svečių ir patarėjų – Trakų nacionalinio parko direkcijos atstovų vienos dienos vizitas Vilniaus pilyse

2021-06-18

Viena iš sričių, kurią norime stiprinti – savanoriavimas. Bandydami atsakyti į klausimą – savanorių bendruomenės stiprinimas: kaip?, nusprendėme, kad apie savanorių pritraukimą ir išlaikymą organizacijoms kalbėtis tarpusavyje yra būtina. Tad, turėdami šiame reikale labai patyrusius bendradarbiavimo partnerius – Trakų istorinio nacionalinio parko direkciją, susitikome su Direkcijos Užutrakio dvaro savanorių centro atstovais ir ten šiuo metu gyvenančiais dviem savanoriais – korėjiete Elena Kim ir totoriu Ismet Suleimanov.

Trakų nacionalinio parko direkcija turi didelės tarptautinės mainų, savanorių bendruomenės telkimo patirties. Tad išgirdome naudingų įžvalgų, patarimų, kurie neabejotinai padės mums organizuoti savanorių darbą daug efektyviau.

Prie šios dienos veiklų, prisijungė ir kraštovaizdžio architektė Agnė Dailidaitė, kuri šiuo metu atlieka projektą „Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato rytinės dalies kūrybinės vietokūros ir humanizavimo priemonių taikymo rekomendacijos“. Buvo surengtos improvizuotos mini dirbtuvės su Užutrakio savanorių centro savanoriais - landšafto architektu ir ekologe.