Vilniaus pilys pasiekiamos akimirksniu ir iš bet kur

Atgal

Vilniaus pilys pasiekiamos akimirksniu ir iš bet kur

2020-12-30

Siaučiant COVID-19 ligos protrūkiui, ne visada ir ne visi gali pasiekti Vilniaus pilis. Suprantame, kad laikas yra brangiausias turtas, kurio, kaip ir sveikatos, negalima paskolinti kitam. Taigi, nepaisant visų iškilusių barjerų, pabandėme Vilniaus pilis priartinti, kad jas pasiektumėte tiesiog vienu prisilėtimu ir iš bet kur, sugaišdami kuo mažiau laiko ir tuo pačiu praturtėję žiniomis.

Socialiniame tinkle „Facebook“ nuo šių metų birželio 1 d. pradėjome publikuoti trumpas istorijas apie Vilniaus pilis ir joje esančias vertybes. Per daugiau kaip pusmetį mūsų draugų ratas prasiplėtė net 3 kartus.

Per metus 195 istorijoms sulaukėme 8,4 tūkst. „like'ų“, 452 komentarus ir mūsų istorijomis buvo pasidalinta net 565 kartus. Per 2020 metus mūsų istorijos „Facebook“ vartotojams buvo parodytos net 382 tūkst. kartų, o mūsų istorijas peržiūrėjo ne mažiau kaip 40,5 tūkst. unikalių „Facebook“ vartotojų.

Ar tai daug, ar mažai? Palyginimui galime pateikti 2019 metų muziejų statistinius duomenis. Lietuvos nacionalinis muziejus arba Lietuvos nacionalinis dailės muziejus per metus iš viso sulaukė atitinkamai 381 ir 389 tūkst. lankytojų, kai mūsų paskyra „Facebook“ tinkle  sulaukė net 382 tūkst. peržiūrų. Taigi, virtuali socialinių tinklų erdvė išplečia galimybės pasiekti Jus bet kada, bet kur ir tiesiog akimirksniu.

Esame Jums labai dėkingi, kad per visą šį sunkų metą buvote kartu su mumis ir tikimės, kad mūsų trumpos istorijos jaudins tiek Jūsų protą, tiek emocijas ir kitąmet.

Dar kartą Jums ačiū ir linkime kuo optimistiškesnių Naujųjų metų!

Mūsų istorijų TOP-16

Asociatyvinė fotografija iš Pexels. Aut. Andrea Piacquadio.