Kviečiame penktadienį (08-05 d.) į Vilniaus pilių kupolą: BŪGNŲ RATAS. KAM DUNDA BŪGNAI?

Atgal

Kviečiame penktadienį (08-05 d.) į Vilniaus pilių kupolą: BŪGNŲ RATAS. KAM DUNDA BŪGNAI?

2022-08-01

Būgnų ratas. Tai KAM DUNDA BŪGNAI?

Būgnų mušimas – labai sena tradicija. Senovėje nebuvo telefonų, tad bažnyčių varpai ar būgnai buvo ir ritualinis ar signalinis instrumentas. Jeigu būgnas dunda, vadinasi, ženklas, kad kažkas atsitiko, žmonės kviečiami burtis draugėn. Būgnai prisidėjo ir prie šalies pergalių – į mūšio lauką juos nešdavosi kariai, o iki šiol Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčioje Vilniuje išlikę trofėjiniai būgnai primena Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės vado – didžiojo etmono Mykolo Kazimiero Paco narsą.

Penktadienį, 08-05 d., 18:00 val. kviečiame ateiti į BŪGNŲ RATĄ, išbandyti būgnų grojimą drauge. Dalinsimės bendru ritmu, susiderinus su kitais dalyviais.

Būgnų ratas yra nemokamas, bet reikia registruotis čia: https://bit.ly/3AKoNBc

Vieta – Vilniaus pilių kupolas. Žemėlapis, kur tai yra: https://bit.ly/3vXJ9UR

Užsiėmimą ves būgnų mokytojas Krisas (@Vilniaus būgnų ratas), turintis Drum Circle facilitators sertifikatą (mokytojas Arthur Hull).

Dalyviai taps savotišku orkestru, kur kiekvienas prisideda kuriant ritminę nuotaiką. Grupinis muzikavimas duoda naudos mūsų emocinei sveikatai, tad galite tai išbandyti patys. Grojimo patirtis nėra būtina, prisijungti gali tiek muzikuojantys tiek muzikinės patirties neturintys žmonės. Amžius irgi nėra ribojamas, bet vaikams ši edukacija tinka nuo 10 metų.

Būgnų ir kitų perkusinių instrumentų bus vietoje, tačiau norint galima atsinešti ir savo.

Kilo problemų registruojantis, prašome kreiptis el. paštu: vilniauspilys@gmail.com arba tel. +37061800838