Artėja susitikimai istoriniuose parkuose ir soduose: „Rendez vous aux jardins“

Atgal

Artėja susitikimai istoriniuose parkuose ir soduose: „Rendez vous aux jardins“

2022-05-27

Birželio 3–5 dienomis Europos parkuose ir istoriniuose soduose vyks tradiciniai renginiai „Rendez vous aux jardins“ („Susitikime parkuose“ ar „Pasimatymai parkuose“). Renginių siekis – supažindinti visuomenę su parkų istorija, jų vertingosiomis savybėmis, kūrimu ir planavimu, augalija ir jos priežiūra, jų sukūrimą fundavusiomis asmenybėmis, kūrėjais.

Šiemet į parkų dienas vėl įsijungė ir Lietuva. Jau poryt, gegužės 29 d., sekmadienį, 16:00 val. kviečiame mažuosius į Vilniaus pilių kupolą Gedimino kalno papėdėje. Kartu su gamtininke Edita Medeina kursime vabzdžiams pilis, kurios dar kartais vadinamos vabzdžių viešbučiais. Sužinosite daug naudingos informacijos apie vabzdžius, kuo jie naudingi parkams ir sodams, o savo kurtą vabzdžių pilį galėsite parsinešti namo.

Birželio 2 dieną kviesime į teminę paskaitą ir ekskursiją Vilniaus pilių kupole – apie Botanikos sodą Vilniaus pilyse pasakos VU Botanikos sodo darbuotoja dr. Silva Žilinskaitė. O birželio 4-5 dienomis pakviesime į temines ekskursijas po Vilniaus pilių rezervatą. Plačiau: https://bit.ly/3NjRb0m