Aplankyk

Aplankyk

Vilniaus pilys - tai Lietuvoje daugiausiai lankytojų sulaukianti saugoma teritorija. Kasmet vidutiniškai Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato teritorijoje apsilanko apie 1 mln. lankytojų. Taip pat čia vyksta patys svarbiausi šalies renginiai.

Vilniaus pilių teritorijoje veikia net trys nacionaliniai muziejai: Lietuvos nacionalinis muziejus, Valdovų rūmai, Taikomosios dailės ir dizaino muziejus. Vilniaus Arkikatedroje bazilikoje ir jos varpinėje lankytojus priima Bažnytinio paveldo muziejus. Vakarinė rezervato teritorijos dalis yra labiausiai pritaikyta lankytojams saugoma teritorija Lietuvoje.

Nors Vilniaus pilys yra vienas iš žinomiausių lankytinų objektų, čia galima rasti ir paslapčių, dar nepažintų vietų, kurių nėra nei mokykliniuose vadovėliuose, nei turistiniuose vadovuose.

Taigi, kviečiame pažinti, patirti ir patyrinėti vieną iš įstabiausių Lietuvos vietų, legendose įvardintą Šventaragio slėniu, kur miesto centre galite rasti ne tik istorinių, bet ir gamtinių klodų. Vilniaus pilys, ypač Kreivoji pilis  (dab. Kalnų parkas)- tai savotiška gamtos oazė betoninio didmesčio apsuptyje.

Turite daugiau klausimų, norite pasitkslinti, prašome kreiptis
el. p. info@vilniauspilys.lt arba tel. (8 5) 212 26 62 (direkcijos darbo valandomis).